O mne

O mne vo mne 🙂 

Ahojte, som Vlado. Rád zdieľam, učím sa a pomáham, Som autorom lifebalance.sk. Baví ma žiť pestrý a obohacujúci život. Lifebalance je aktualizovaný blog o prírode a všetkom žijúcom v nej, cestovaní, hodnotách, zdieľaní myšlienok a poznatkov, lepšom poznávaní seba a okolia.

 

Krásne a spokojné myšlienky by nikdy nemali zostať zabudnuté vo vnútri jedinca 

 

 

Úvod

Niektoré články, ktoré píšem, sú viac subjektívne, iné viac objektívne, v niektorých sa budem viac zamýšľať, filozofovať, pýtať sa seba, aj vás s cieľom spoločne sa zamýšlať na rôzne témy. Iné budú viac o faktoch a konkrétnom opise.

Občas budem možno znieť provokatívne a naopak sentimentálne, možno budem aj spochybňovať. Väčšinou to budú moje pohľady a vnímanie sveta a života v danej chvíli a situácii. Každý ho máme iné, niekto viac podobné, iní zase maximálne odlišné. To je na tom to krásne a je to úplne v poriadku, inak by bol totiž život a svet jednotvárny.

Moje písanie rozdelím teda na dva smery:

  • Písanie úvah, pocitov, pohľadov, názorov…
  • Písanie faktov, konkrétny opis, itineráre, tipy…

Poslanie

To, o čom píšem a budem písať, sa budem snažiť smerovať pre pomoc ľuďom, prírode a všetkému živému v nej. Snažím sa byť lepším človekom a neustále na sebe pracujem v spoznávaní  a pochopení fungovania kolobehu života, no zároveň sa učím vedieť lepšie chápať iné názory a pohľady, spomaliť, zastaviť a užívať si občas aj len samotné bytie. Hektická, uponáhľaná a preinformovaná doba vie veľmi skomplikovať životy.

Vladímír Beihoffner  info@lifebalance.sk     +421 ‭911 372 489‬ 

Každý má nejaké poslanie

Aj keď o ňom nevie, alebo ho ešte neobjavil. Ja ho objavujem a momentálne je ním vytvoriť  okolo seba lepší svet. Tým, že som začal od seba, ho postupne umožním vytvárať a zdielať s ostatnými ľuďmi, vo výsledku verím v pozitívnu reťazovú reakciu 🙂

Aj preto som sa rozhodol vytvoriť stránku lifebalance.sk 

Keď  sa  budeme snažiť balancovať harmóniu:  tela, duše, mysle a emócií, dokážeme žiť naplnenejší  a spokojnejší život. Tým som si istý!

 

 

Zavrieť